Het zanglesrooster 2018-2019 vind je hier!
Is jouw naam rood gekleurd? Dan heb je de les bevestigd. Is jouw naam zwart gekleurd? Dan heb je een optie op de les en moet je nog bevestigen via de mail. Zie je een lege plek en wil je graag komen? Stuur een e-mail om deze les te boeken. Afmelden kan tot 24 uur van te voren via de mail.
Je ontvangt altijd een bevestiging. Zo niet, neem dan nog eens contact met me op, dan is er iets mis gegaan. Het wordt altijd aangepast in het rooster.
Bij een late annulering worden de kosten voor deze les in rekening gebracht.

JAARROOSTER 2019

Maandag 15 april 2019

11.00-11.40 Paula
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth
14.10-14.50 Sterre 
14.50-15.30 Julia
15.30-16.10 Anneke E.
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 16 april 2018

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Eva N.
17.30-18.10 Dennis
18.10-18.50 Judith K (kom.  10 min eerder voor backings Dennis!)

Sterre wachtlijst

Donderdag 18 april 2019

11.20-12.00
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Mitchel
14.10-14.50 Sylrieke
Sterre wachtlijst na 13.30 uur.

Vrijdag 19 april 2019 (goede vrijdag)

11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Jelske?
12.40-13.20 Rianne
13.20-14.00 Mitchel
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D.
16.10-16.50 Jelske (evt naar 11.40?)/ India
16.50-17.30 Denise
Wachtlijst India in de middag

Zaterdag 20 april  2019
Koorrepetitie. Locatie nader te bepalen.
Kom OP TIJD = 15 min van te voren.
zorg dat je bij alle koortjes bent waar je in zit en ook bij een van de twee repetities van de gezamenlijke nummers (allebei mag ook!) Je mag ook gezellig de hele dag blijven. Je kunt ook zelf met jouw groepje buiten het lokaal nog repeteren als je wilt.

12.00-12.10 A change will come: Sylrieke, Melanie, Renske
12.10-12.20 Talking blues Nayoka, Melanie, Renske
12.20-12.45 I Wont say Im in love: Julia, (Anneke N), Renske, Judith K, Sara
12.45-13.00 Never let me go: Melanie,  Judith Z, Sara, Judith K, Gerbentsje,    Lieke, Denise
13.00-13.10 Heres to us Marjorie, Dennis, Mitchel, Renske
13.10-13.25 Heya Bas, Mitchel, Renske, Julia, Mattieu, Sara

13.40-14.00 Lets Marvin Gaye gezamenlijk (zonder Marianne)
14.00-14,10 Freedom gezamenlijk

14.20-14.30 Gieser Wildeman: Bas, Anneke E., Sterre, Melanie
14.30.14.40 Overpass: Sara, Judith Z, (Anneke N), Julia
14.40-14.50 Litte Bird: Dennis, Mitchel, Judith K.
14.50-15.05Forget you: Judith K, Paula, Sterre, Anneke E
15.05 -15.15 Be the One: Madelief,  Denise, Carmen, Maxime, Marte
15.15-15.25 Natural Woman: Anneke E, Carmen, Maxime, Marte
15.25-15.35Proud Mary: Paula, Almost Sisters
15.35-15.45 Wayfaring stranger Lieke, Susanne

15.45-15.55 Let’s Marvin Gaye gezamenlijk (evt met Marianne)
15.55-15.00 Freedom gezamenlijK

Maandag 22 april t/m vrijdag 04 mei geen les, meivakantie

Maandag 06 mei 2019 (volgende week ook les)

11.00-11.40 Mitchel
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth
13.40-14.20
14.50-15.30 Anne D.
15.30-16.10 Sylrieke
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 07 mei 2019

14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Eva N. 
17.30-18.10 Judith K

Woensdag 08 mei 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Mitchel
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Anneke N. 
17.00-17.40 India

Donderdag 09 mei 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10
14.10-14.50

Vrijdag 10 mei 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Rianne
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

zaterdag 11 mei 2019
BANDREPETIE met alle leerlingen en volledige band!
Tijddschema is nog optioneel. Nu nog een puzzel!
Locatie Berkel Enschot.

10.30-10.45 Anneke E. Natural woman
10.45-11.00 Carmen en Maxime en Marte Lovely
11.00-11.15 Madelief Be The one
11.15-11.30 Judith K Forget You
11.30-11.45 Bas Gierser Wildeman
11.45-12.00 Gerbentje I’ll wait for you
12.00-12.15 Melanie Never let me go
12.15-12.30 Mitchel  Freedom, groepsnummer
12.30-12.45 Marvin Gaye (groepsnummer)

korte pauze
13.15-13.30 Sylrieke A Change Will Come
13.30-13.45 Bas heya
13.45-14.00 Sara Overpass
14.00-14.15 Anneke N.
14.15-14.30 Julia Wont say I’m in love
14.30-14.45 Almost Sisters Say Something
15.00-15.15 groepsnummers Freedom evt. zonder Mitchel en Marvin Gaye

pauze

15.45-16.00 Dennis Little Bird
16.00-16.15 Nayoka talking Blues
16.15-16.30 Lieke en Susanne
16.30-16.45 Lieke Wayfaring Stranger
16.45-17.00 Denise Strong
17.00-17.15 Sterre-
17.15-17.25 Jelske –
17.25-17.35 groepsnummer Freedom en Marvin Gaye

19.00-19.10 Paula Proud Mary
19.10-19.20 Heres to Us Marjorie 

Maandag 13 mei 2019

11.00-11.40
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth
13.40-14.20
14.50-15.30 Anneke N.
15.30-16.10 Anneke E.
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 14 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 paula
15.40-16.20 Eva N. 
16.50-17.30 Simon
17.30-18.10 Dennis
18.10-18.50 Judith K.

Donderdag 16 mei 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Desiree?
14.10-14.50 Desiree?

Vrijdag 17 mei 2019

11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20
12.40-13.20 Anneke E.
13.20-14.00 Marlinda en Ainta
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D. 
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

PARADOX LEERLINGEN CONCERT zaterdag 18 mei 2019!! 
 
Dinsdag 21 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Eva N.
17.30-18.10 Judith K

Woensdag 22 mei 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-11.40 Susanne
13.00-13.40 Anneke N.
13.40-14.20 Marjorie

14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Bas
anne D wachtlijst vanaf 13.30 uur
 
Donderdag 23 mei 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10
14.10-14.50 Desiree?
 
Vrijdag 24 mei 2019  (toch wel lessen deze dag, mijn optreden is komen te vervallenJullie kunnen intekenen!)
11.00-11.40 Elly En linda
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Rianne
14.40-15.20 Anne D.
15.20-16.00
16.10-16.50
16.50-17.30 India

Dinsdag 28 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20 Julia
16.50-17.30 Hiske
17.30-18.10 Dennis
 
Vrijdag 31 mei 2019
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Simon
13.20-14.00 Marlinda en Anita?
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
Anne D wachtlijst vanaf 13.20 uur
 
Maandag 3 juni 2019
11.00-11.40
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10 Anneke E.
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
 
Dinsdag 4 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Eva N.
17.30-18.10 Judith K.
 
Woensdag 5 juni 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke N.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40
 
Donderdag 6 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10
14.10-14.50 Desiree
 
Vrijdag 7 juni 2019
11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Anne D.
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
 
Dinsdag 11 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20 Julia
16.20-17.00 Simon
17.30-18.10 Dennis
 
Donderdag 13 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
 
Vrijdag 14 juni 2019
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Marlinda en Anita?
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
 
Maandag 17 juni 2019
11.00-11.40
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10 Anneke E.
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
 
Dinsdag 18 juni 2019
13.30-14.30
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00
17.30-18.10 Judith K
 
Donderdag 20 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10
14.10-14.50 Desiree
 
Vrijdag 21 juni 2019
11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Anita en Marlinda
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
 
Dinsdag 24 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20 Julia
16.20-17.00
17.30-18.10 Dennis
 
Woensdag 26 juni 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke N.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50
17.00-17.40 Bas
 
Donderdag 27 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10
14.10-14.50 Desiree
 
Vrijdag 28 juni 2019 LESDAG VERVALT MISSCHIEN
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 MArlinda en anita?
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
wachtlijst Anne D vanaf  13.20 uur.Maandag 1 juli 2019

 

 

 

 

11.00-11.40
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10 Anneke E.
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
 
Dinsdag 2 juli 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00
17.30-18.10 Judith K.

Woensdag 3 juli 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00
13.00-13.40 Anneke N.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50
17.00-17.40
 
Donderdag 4 juli 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10
14.10-14.50 Desiree
 
Vrijdag 5 juli 2019
11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Anita en Marlinda
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D. 
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
 
Zomervakantie maandag 8 juli 2019. Datum start lessen nieuw schooljaar wordt zsm bekend gemaakt