Het zanglesrooster 2018-2019 vind je hier!
Is jouw naam rood gekleurd? Dan heb je de les bevestigd.
Is jouw naam zwart gekleurd? Dan heb je een optie op de les en moet je nog bevestigen via de mail.
Zie je een lege plek en wil je graag komen? Stuur een e-mail om deze les te boeken.
Afmelden kan tot 24 uur van te voren via de mail. Je ontvangt altijd een bevestiging.
Bij een late annulering worden de kosten voor deze les in rekening gebracht.

JAARROOSTER 2019

Maandag 18 februari 2019

11.40-12.20
12.40-13.40 Liesbeth
13.40-14.20 Sylrieke
14.50-15.30 Tina
15.30-16.10 Koen
16.40-17.20
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 19 februari 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.
18.10-18.50 Sari
Mitchel wachtlijst,

Donderdag 21 februari 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Nayoka

Vrijdag 22 februari 2019

11.00-11.40 Elly en Linda
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Gerbentsje
13.20-14.00 Jorn
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Anne D wachtlijst vanaf 14.10 uur

HUISKAMERCONCERT zondag 24 februari 2019.
Aanvang 13.00  uur.
Aanmeldingen:
Marjorie, Mitchel, Paula, Anneke N.,  Dennis, Julia, Bas, Anneke E., Carmen, Maxime, Marte, Almost Sisters, Denise, Lieke en Susanne, Hiske, Sara, Melanie, Judith K., Nayoka, Sterre, Jorn, Bluebirds, Gerbentsje, Matthieu, Renske.
Publiek: Liesbeth, SylriekeDinsdag 26 februari 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Tina
15.40-16.20 Julia
16.50-17.00 Hiske
17.30-18.10 Dennis

Woensdag 27 februari 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00
13.00-13.40 Maayke
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Anne D
15.10-15.50
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Bas

Anne D wachtlijst vanaf 13.30 uur

Donderdag 28 februari 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Judith K.
Wachtlijst Desiree

Vrijdag 01 maart 2019

11.00-11.40 Jelske
11.40-12.20 Nayoka?
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Gerbentsje
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Sari
16.10-16.50 Anne D.
16.50-17.30 Denise

Maandag 4 maart t/m vrijdag 9 maart carnavalsvakantie, geen les.

Maandag 11 maart 2019 volgende week ook les!

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 12 maart 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.

Woensdag 13 maart 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Anne D.

Donderdag 14 maart 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 15 maart 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Gerbentsje
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Anne D wachtlijst vanaf 13.30 uur

Maandag 18 maart 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 19 maart 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20 Julia
16.50-17.00 Hiske
17.30-18.10 Dennis

Donderdag 21 maart 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Nayoka

Vrijdag 22 maart 2019

11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.20 Marlinda en Ainta
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske/ Anne D?
16.50-17.30 Denise

ZATERDAG 23 maart LIEVE LOUISE THEATERS TILBURG. Show van Louise, voor wie geinterseerd is! 

Dinsdag 26 maart 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.

Woensdag 27 maart 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-11.40 Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Bas
Anne D wachtlijst vanaf 13.30 uur

Donderdag 28 maart 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 29 maart 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Gerbentsje
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Anne D wachtlijst vanaf 13.20 uur

Maandag 01 april 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 02 april 2018

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.50-17.30 Hiske
17.30-18.10 Dennis

Donderdag 04 april 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 05 april 2019

11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Marlinda en Ainta
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske/ anne D?
16.50-17.30 Denise

Dinsdag 09 april 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20 Julia
16.20-17.00 Sarah (volgende week ook ivm vakantie die volgt)
17.30-18.10  Judith K. 

Woensdag 10 april 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Bas

wachtlijst Anne D.  vanaf 13.30

Donderdag 11 april 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree

Vrijdag 12 april 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Gerbentsje
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
Anne D wachtlijst vanaf 13.20

Maandag 15 april 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 16 april 2018

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Dennis

Donderdag 18 april 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 19 april 2019

11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Marlinda en Ainta
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D.
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

Zaterdag 20 april  2019: KOOR repetitie PARADOX (optie) deze datum moet nog bevestigd worden

Maandag 22 april t/m vrijdag 04 mei geen les, meivakantie

Maandag 06 mei 2019 (volgende week ook les)

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 07 mei 2019

14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K

Woensdag 08 mei 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50
17.00-17.40

Donderdag 09 mei 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 10 mei 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Anne D
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

zaterdag 11 mei 2019 BANDREPTITIE PARADOX. Tijddschema verschijnt nog.

Maandag 13 mei 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 14 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20
16.50-17.30 Hiske
17.30-18.10 Dennis
18.10-18.50 Judith K.

Donderdag 16 mei 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Desiree?
14.10-14.50 Desiree?

Vrijdag 17 mei 2019

11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Anneke E.
13.20-14.00 Marlinda en Ainta
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D. 
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

PARADOX LEERLINGEN CONCERT zaterdag 18 mei 2019
Dinsdag 21 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief

15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K

Woensdag 22 mei 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-11.40 Susanne
13.00-13.40
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Bas
anne D wachtlijst vanaf 13.30 uur
Donderdag 23 mei 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree?
Vrijdag 24 mei 2019  (wellicht geen lessen, Louise heeft een optreden)

Dinsdag 28 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20 Julia
16.50-17.30 Hiske
17.30-18.10 Dennis
Vrijdag 31 mei 2019
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Marlinda en Anita?
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Anne D wachtlijst vanaf 13.20 uur
Maandag 3 juni 2019
11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
Dinsdag 4 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.
Woensdag 5 juni 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40
Donderdag 6 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 7 juni 2019
11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Anne D.
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
Dinsdag 11 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20 Julia
16.20-17.00
17.30-18.10 Dennis
Donderdag 13 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 14 juni 2019
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Marlinda en Anita?
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
Maandag 17 juni 2019
11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
Dinsdag 18 juni 2019
13.30-14.30
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K
Donderdag 20 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 21 juni 2019
11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00 Anita en Marlinda
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
Dinsdag 24 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20 Julia
16.20-17.00
17.30-18.10 Dennis
Woensdag 26 juni 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50
17.00-17.40 Bas
Donderdag 27 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 28 juni 2019
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 MArlinda en anita?
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
wachtlijst Anne D vanaf  13.20 uur.

Maandag 1 juli 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
Dinsdag 2 juli 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.

Woensdag 3 juli 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00
13.00-13.40
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50
17.00-17.40
Donderdag 4 juli 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 5 juli 2019
11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Anita en Marlinda
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Anne D. 
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
Zomervakantie maandag 8 juli 2019. Datum start lessen nieuw schooljaar wordt zsm bekend gemaakt