Het zanglesrooster 2018-2019 vind je hier!
Is jouw naam rood gekleurd? Dan heb je de les bevestigd.
Is jouw naam zwart gekleurd? Dan heb je een optie op de les en moet je nog bevestigen via de mail.
Zie je een lege plek en wil je graag komen? Stuur een e-mail om deze les te boeken.
Afmelden kan tot 24 uur van te voren via de mail. Je ontvangt altijd een bevestiging.
Bij een late annulering worden de kosten voor deze les in rekening gebracht.

JAARROOSTER 2018-2019

Donderdag 13 december 2018

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Desiree
14.10-14.50

Vrijdag 14 december 2018

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Sylrieke
13.20-14.00 Hiske
14.40-15.20
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Nayoka
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Maandag 17 december 2018

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10 Rianne
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 18 december 2018

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Koen
17.30-18.10 Dennis

Woensdag 19 december 2018

9.30-11.00 Almost Sisters
11.20-12.00 Susanne
12.00-12.40 Lieke
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Anneke N.
15.10-15.50 Marjorie
16.10-16.50 Marjorie
17.00-17.40 Liselotte

Donderdag 20 december 2018

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Samantha
14.10-14.50 Marck

Vrijdag 21 december 2018

11.00-11.40 Saskia
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Jorn
13.20-14.00 Eva N.

14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Julia
16.10-16.50 Nayoka
16.50-17.30 Denise

Kerstvakantie + reis Louise. Let op! een maand geen lessen!

Maandag 21 januari 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30 Koen
15.30-16.10 Sylrieke
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 22 januari 2018

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K./Hiske

Woensdag 23 januari 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50
17.00-17.40 Rianne

Donderdag 24 januari 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 

Vrijdag 25 januari 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Nayoka
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Dinsdag 29 januari 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Sylrieke
15.40-16.20
16.20-17.00 Hiske
17.30-18.10 Judith K./
18.10-19.00

Woensdag 30 januari 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 desiree

Eind van de dag geen lessen ivm optreden Louise

Donderdag 31 januari 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 01 februari 2019

11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Nayoka
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50
16.50-17.30 Denise

Maandag 04 februari 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30 Sylrieke
15.30-16.10 Koen
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 04 februari 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K./ Hiske

Donderdag 05 februari 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 06 februari 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Dinsdag 12 februari 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20
16.20-17.00
16.50-17.30 Hiske
17.30-18.10 Judith K.

Woensdag 13 februari 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Sylrieke

Donderdag 14 februari 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 15 februari 2019

11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00 Nayoka
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

Maandag 18 februari 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10 Koen
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 19 februari 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K./ Hiske

Donderdag 21 februari 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Nayoka

Vrijdag 22 februari 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

HUISKAMERCONCERT zondag 24 februari 2019.
Aanvang 13.00  uur.

Aanmeldingen: Marjorie, Milou, Mitchel, Paula, Anneke N.,  Dennis, Julia, Bas, Anneke, Carmen, Maxime, Marte, 

Dinsdag 26 februari 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20
16.50-17.00 Hiske
17.30-18.10 Judith K.

Woensdag 27 februari 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40

Donderdag 28 februari 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 01 maart 2019

11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

Maandag 4 maart t/m vrijdag 9 maart carnavalsvakantie, geen les.

Maandag 11 maart 2019 volgende week ook les!

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 12 maart 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K./ Hiske

Woensdag 13 maart 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40

Donderdag 14 maart 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 15 maart 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Maandag 18 maart 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 19 maart 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20
16.50-17.00 Hiske
17.30-18.10 Judith K.

Donderdag 21 maart 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Nayoka

Vrijdag 22 maart 2019

11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

ZATERDAG 23 maart LIEVE LOUISE THEATERS TILBURG. Show van Louise, voor wie geinterseerd is! 

Dinsdag 26 maart 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.

Woensdag 27 maart 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Hiske

Donderdag 28 maart 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 29 maart 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Maandag 01 april 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 02 april 2018

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.50-17.30 Hiske
17.30-18.10 Judith K.

Donderdag 04 april 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 05 april 2019

11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

Dinsdag 09 april 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah (volgende week ook ivm vakantie die volgt)
17.30-18.10 Judith K./ Hiske

Woensdag 10 april 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40

Donderdag 11 april 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree

Vrijdag 12 april 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

Maandag 15 april 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 16 april 2018

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K./ Hiske

Donderdag 18 april 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 19 april 2019

11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

Zaterdag 20 april  2019: KOOR repetitie PARADOX (optie) deze datum moet nog bevestigd worden

Maandag 22 april t/m vrijdag 04 mei geen les, meivakantie

Maandag 06 mei 2019 (volgende week ook les)

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 07 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K./ Hiske

Woensdag 08 mei 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree (optie)
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40

Donderdag 09 mei 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50

Vrijdag 10 mei 2019

11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte

zaterdag 11 mei 2019 BANDREPTITIE PARADOX. Tijddschema verschijnt nog.

Maandag 13 mei 2019

11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas

Dinsdag 14 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20
16.50-17.30 Hiske
17.30-18.10 Dennis

Donderdag 16 mei 2019

11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Desiree?
14.10-14.50 Desiree?

Vrijdag 17 mei 2019

11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise

PARADOX LEERLINGEN CONCERT zaterdag 18 mei 2019

Dinsdag 21 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z

14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K./ Hiske

Woensdag 22 mei 2019

9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40
17.40-18.20 BasDonderdag 23 mei 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree?
Vrijdag 24 mei 2019  (wellicht geen lessen, Louise heeft een optreden)

Dinsdag 28 mei 2019

13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20
16.50-17.30 Hiske
17.30-18.10 Dennis
Vrijdag 31 mei 2019
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
Maandag 3 juni 2019
11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
Dinsdag 4 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.
Woensdag 5 juni 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40
Donderdag 6 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 7 juni 2019
11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
Dinsdag 11 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20
16.20-17.00
17.30-18.10 Dennis
Donderdag 13 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 14 juni 2019
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
Maandag 17 juni 2019
11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
Dinsdag 18 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.
Donderdag 20 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 21 juni 2019
11.00-11.40
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20 Nayoka
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
Dinsdag 24 juni 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20
15.40-16.20
16.20-17.00
17.30-18.10 Dennis
Woensdag 26 juni 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Hiske
17.40-18.20 BasDonderdag 27 juni 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 28 juni 2019
11.00-11.40 Elly
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00 Paula
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Carmen, Maxime en Marte
Maandag 1 juli 2019
11.00-11.40 Milou
11.40-12.20 Desiree
12.40-13.40 Liesbeth en Paulien
13.40-14.20 Annemarie
14.50-15.30
15.30-16.10
16.40-17.20 Nick
17.20-18.00 Bas
Dinsdag 2 juli 2019
13.30-14.30 Judith Z
14.40-15.20 Madelief
15.40-16.20 Sara
16.20-17.00 Sarah
17.30-18.10 Judith K.Woensdag 3 juli 2019
9.30-11.00 Almost Sisters
11.00-12.00 Lieke en Susanne
13.00-13.40 Anneke E.
13.40-14.20 Marjorie
14.30-15.10 Desiree
15.10-15.50 Desiree
16.10-16.50 Rianne
17.00-17.40 Hiske
17.40-18.20 Bas
Donderdag 4 juli 2019
11.20-12.00 Sterre
12.00-12.40 Melanie
13.30-14.10 Anneke N
14.10-14.50 Desiree
Vrijdag 5 juli 2019
11.00-11.40 Nayoka
11.40-12.20 Ingrid
12.40-13.20
13.20-14.00
14.40-15.20 Matthieu
15.20-16.00
16.10-16.50 Jelske
16.50-17.30 Denise
Zomervakantie maandag 8 juli 2019. Datum start lessen nieuw schooljaar wordt zsm bekend gemaakt